Forum klasy 2b IV LO w Krakowie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortaleGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nowy pomysł... otwarte forum (?)

Go down 
+2
Amarula
Cyga
6 posters

Otwieramy forum dla innych?
Tak, myślę że to dobry pomysł
Nowy pomysł... otwarte forum (?) Vote_lcap20%Nowy pomysł... otwarte forum (?) Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Jeśli to ma pomóc forum - zgadzam się
Nowy pomysł... otwarte forum (?) Vote_lcap20%Nowy pomysł... otwarte forum (?) Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Może być... nie jestem za ani przeciw
Nowy pomysł... otwarte forum (?) Vote_lcap10%Nowy pomysł... otwarte forum (?) Vote_rcap
 10% [ 1 ]
To zły pomysł. W końcu to NASZE forum (nieużywane -_-)
Nowy pomysł... otwarte forum (?) Vote_lcap10%Nowy pomysł... otwarte forum (?) Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Zdecydowanie NIE!
Nowy pomysł... otwarte forum (?) Vote_lcap40%Nowy pomysł... otwarte forum (?) Vote_rcap
 40% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 10
 
Poll closed

AutorWiadomość
Cyga
Admin
Cyga


Liczba postów : 142
Age : 33
Registration date : 10/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 11:45 am

Jako że forum ostatnio nie cieszy się zbytnią popularnością wpadłem na pomysł, żeby wpuścić na nie innych ludzi ze szkoły. Myśle, że podniesie to statystyki i pomoże ponownie rozkręcić forum. Oczywiście nie będą oni mieli dostępu do wszystkich tematów (jeśli ten pomysł się przyjmie wspólnie wybierzemy zakazane tematy), ale do większości. Jakby to nazwać... integracja międzyklasowa? Very Happy

Do tematu dołączona ankieta, której wynik będzie mieć znaczny wpływ na moją decyzje.
Powrót do góry Go down
https://2b2007.forumpolish.com
Amarula

Amarula


Liczba postów : 687
Age : 32
Location : Kraków Kliny-Zacisze
Registration date : 13/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 11:49 am

Nie no ale żeby to nie było tak że nagle się okazuje że na naszym forum tylko osoby z innych klas sąRazz

I żeby osoby też były jakos "selekcjonowane" żeby to nie były zwyczajne osoby "z ulicy" o których nic nie wiemy. To mogliby być np. znajomi kogos z klasy.

Tak żeby nie rozgłaszane było to forum w srodowiskach między nauczycielskich, gdyż czasem może się to niespodobać..Razz

A żeby podkreslić powagę sytuacji.

Amen.
Powrót do góry Go down
moskit

moskit


Liczba postów : 193
Registration date : 15/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 12:17 pm

No lepiej żeby nikt z nauczycieli sie nie dorwał to tego co tu opowiadamy. A jesli juz to proponuje usunąć nazwiska z podpisów
Powrót do góry Go down
HollyBlue




Liczba postów : 43
Registration date : 12/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 4:05 pm

Whatever ^^ NIe łatwiej 'przenieść' forum na naszą klasę? Tam też można rozmawiać o pierdołach, a w końcu teraz tamten serwer jest modny, więc będzie więcej osób.
Proste i logiczne.
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/hollyblue
Amarula

Amarula


Liczba postów : 687
Age : 32
Location : Kraków Kliny-Zacisze
Registration date : 13/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 5:52 pm

Tylko droga HollyBlue, kwestia jest taka że skoro już mamy (w sensie że klasa) forum to głupio zostawiać je kosztem jak to nazwałas "modnego" serwera. To nie jest poza tym to samo, klimat jest inny i w ogóle.

Usunięcie nazwisk z podpisów nie ochroni nas gdyż łatwo można nas znaleźć przecież chociażby po IP, ale np zablokowanie tematów o nauczycielach mogłoby wystarczyć, chociaż to i tak można złamaćRazz
Powrót do góry Go down
moskit

moskit


Liczba postów : 193
Registration date : 15/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 6:38 pm

Wątpie by sołtys sobie zadawał taki trud. Wydaje mi sie ze mnie lubi po tym jak mu nie powiedzialem dzieńdobry XD
A moja klasa jest przereklamowana!!!!
Powrót do góry Go down
Amarula

Amarula


Liczba postów : 687
Age : 32
Location : Kraków Kliny-Zacisze
Registration date : 13/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 7:08 pm

Moja klasa ssie.

Tylko żebyscie sobie nie pomysleli że to o was:P

Nawet nie mogę zaakceptować znajomych bo mi się wiesz xD
Powrót do góry Go down
moskit

moskit


Liczba postów : 193
Registration date : 15/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 8:07 pm

To taka sama moda jak fotka i inne badziewia. Zżeracz czasu i pieniędzy. Nasze forum jest fajne i odwalcie sie!! poza tym tylko u nas co drugi post ma po lewej stronie taki smieszny charakterystyczny żółty avatar:)
Powrót do góry Go down
Amarula

Amarula


Liczba postów : 687
Age : 32
Location : Kraków Kliny-Zacisze
Registration date : 13/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 9:32 pm

No własnie xD

Ale nie co drugi tylko co piąty xD
Powrót do góry Go down
wini

wini


Liczba postów : 194
Location : Kraków
Registration date : 17/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeCzw Sty 24, 2008 2:35 am

ja ogólnie jestem na nie, bo to trochę bezsensu żeby naszej klasy forum oglądała osoba nie mająca związku z IB IV LO, a jeżeli chodzi o stronę nasza klasa to dostałem ciekawy e-mail:


Nasza-klasa pomaga
namierzyć "naiwnych"


Miało być miejsce spotkań, jest baza
danych. Kopalnia wiedzy dla policji i... przestępców. Portal Nasza-klasa.pl to
mekka ludzi naiwnych.
Odwiedza portal już ok. 6 mln Polaków, którzy szukają
znajomych z dawnych lat. Efekt? Przestępcy namierzają tu swoje ofiary i
dowiadują wiele o ich stanie majątkowym, pedofile szukają dzieci, a windykatorzy
namierzają dłużników.

Popularność Naszej-klasy przerosła oczekiwania jej
twórców. A i gama zastosowań informacji zawartych w portalu okazała się
niebywała. Ludzie, w dobrej wierze, opisują gdzie i na jakim stanowisku pracują,
jakim samochodem jeżdżą, gdzie spędzają wakacje. Na forach dyskusyjnych
klasowicze bezwiednie zamieszczają dziesiątki informacji, które jeśli dostaną
się w niepowołane ręce, mogą okazać się groźne.



- Dzięki Naszej-klasie można w 30 minut dokładnie poznać interesującą nas
osobę" - twierdzi Piotr Czerski, informatyk. - Użytkownik, który normalnie w
internecie występuje jako np."+Łysy- 38", na tym portalu się odkrywa. A to
wystarczy, by szybko zebrać wszystkie jego wypowiedzi na wszystkich
forach.

Prawdę tę pojęli już najbogatsi ludzie w Polsce, którzy nie
logują się w Naszej-klasie albo szybko usuwają z portalu swoje dane. Nie
znajdziemy też na forach znanych sędziów i prokuratorów. "Niektórzy nasi
funkcjonariusze, którzy zalogowali się na portalu, już zaczęli się z niego
wypisywać" - mówi Waldemar Kowalski, zastępca dyrektora gdańskiego aresztu
śledczego. "W pewnym momencie uświadomili sobie, że oprócz starych przyjaciół ze
szkolnej ławy mogą zacząć ich szukać ludzie mniej życzliwi. W wiadomym
celu".

Iwona, przed 30 laty uczennica jednej z trójmiejskich szkół,
niedawno zdecydowała się wyrejestrować z portalu. "Przesadziłam - wzdycha -
chciałam pochwalić się przed kolegami z podstawówki, jakie mam wspaniałe życie.
Wrzuciłam zdjęcia przed domem, w samochodzie, z wycieczek. No i zlokalizowała
mnie pewna zapomniana koleżanka. Najpierw wysyłała maile z prośbą o wsparcie
finansowe, potem ustaliła adres i przez wspólnych znajomych telefon. Obawiam
się, że jest nie do końca zrównoważona".

Policja przestrzega też przed
zamieszczaniem w sieci fotografii przez dzieci. - Pojawiły się już ostrzeżenia w
Internecie przez pedofilami, używającymi pseudonimów rodem z kreskówek - mówią
funkcjonariusze, tropiący przestępców seksualnych. Dzieciaki, dla których duża
lista znajomych to powód do dumy, przyjmują do niej Simsona lub Kubusia
Puchatka. Dzięki temu pedofil może zdobyć dane osobowe, adres szkoły, numer GG i
telefonu - ostrzega dziennik.
Powrót do góry Go down
Cyga
Admin
Cyga


Liczba postów : 142
Age : 33
Registration date : 10/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeCzw Sty 24, 2008 10:26 pm

Widzę żę się trochę rospędzacie... Nie mówie tutaj o zupełnie wolnym wstępie. To ja ciągle będę je kontrolował, czyli ja będę aktywował konta. A mój pomysł był taki, żeby zaprosić na nie swoich, zaufanych znajomych, którzy oprócz gadania mogliby nam dostarczać informacji o jakichś sprawdzianach (przy tychsamych nauczycielach) no i oczywiście w drugą stronę. Jest to dość materialne podejście, ale wyklucza wolny wstęp przysłowiowego Kowalskiego Very Happy

Nie mam zamiaru ryzykować wejściem na forum nauczyciela, bo w końcu to ja miałbym największe kłopoty, ale jak pisałem wyżej... byłyby tematy dostępne TYLKO dla 1b.

A pierdzielenie o forum naszej klasy (wybacz Sandro Cool )... pierwsze: server muli jak cholera, co w porównaniu do naszego jest raczej odrzucające. Po drugie to jak już było powiedziane: nasze forum, nasz klimat, nasza władza... Nie musimy się uzależniać od n-k gdzie zdecydowanie nie będzie takiej selekcji jak tutaj, a jeśli komuś się nie podoba czekam na propozycje zmian.

Moim skromnym zdaniem pomysł z n-k odpada tongue co oczywiście nie znaczy, że można się tam przenieść, co wg mnie (wbrew pozorom) zmniejszy popularność.
Powrót do góry Go down
https://2b2007.forumpolish.com
Cyga
Admin
Cyga


Liczba postów : 142
Age : 33
Registration date : 10/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSob Lut 02, 2008 3:42 pm

Aktualny wynik ankiety -> pomysł odrzucony, ale zagłosowało tylko 10 osób. Czekam do minimum 20...

Biorąc pod uwage obecną sytuacje, jeśli pomysł nie przejdzie, nie można spodziewać się żeby forum ustało miesiąc. Wystarczy popatrzeć na date ostatniego napisanego postu (nie licząc moich postów i postów w tym temacie!).

Czekamy na reszte... geek

W razie wątpliwości widze, że pisze post pod postem. Z tego względu wprowadziłem mały upgrade w zasadach Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_biggrin Myślę, że dość logiczny Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_lol
Powrót do góry Go down
https://2b2007.forumpolish.com
Amarula

Amarula


Liczba postów : 687
Age : 32
Location : Kraków Kliny-Zacisze
Registration date : 13/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSob Lut 02, 2008 3:51 pm

No sory ale ja czasem piszę to mi nie mówi xD

Wiem bezsensowny posta ale jakos tak:P

I tak w ogóle to poza tymże posty są stare to analizując w ogóle to czy ktos wchodzi na to forum to jest ono rzadko odwiedzane...
Powrót do góry Go down
moskit

moskit


Liczba postów : 193
Registration date : 15/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSob Lut 02, 2008 6:35 pm

Ludzie mają ciekawsze zajęcia niż wchodzenie na forum. Sam juz nie pytam sie o nic tu tylko pisze do kogoś na gg. Szkoda troche ale nie wiele poradzimy na to. Wiktor bedzie musiał sie udzielać na innym forum:)
Powrót do góry Go down
Amarula

Amarula


Liczba postów : 687
Age : 32
Location : Kraków Kliny-Zacisze
Registration date : 13/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSob Lut 02, 2008 9:09 pm

Zostanę otatnim użytkownikiem i będę prowadził zażarte dyskusje z samym sobą xD
Powrót do góry Go down
moskit

moskit


Liczba postów : 193
Registration date : 15/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSob Lut 02, 2008 11:22 pm

Nie wiedzialem ze jestes shizofremikiem:) co jakis czas i ja bede wchodzil i włączał sie do rozmowy:)
"Wiktor i Moskit- ostatni i przedostatni użytkownicy tego forum" XD
Powrót do góry Go down
Amarula

Amarula


Liczba postów : 687
Age : 32
Location : Kraków Kliny-Zacisze
Registration date : 13/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeNie Lut 03, 2008 2:48 am

Teraz jakos wkinach jest Jestem Legendą. Będziemy włąsnie Legendami naszego forum xD.
Powrót do góry Go down
wini

wini


Liczba postów : 194
Location : Kraków
Registration date : 17/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimePon Lut 04, 2008 4:24 pm

to nie temat do dyskusji Razz
Powrót do góry Go down
Amarula

Amarula


Liczba postów : 687
Age : 32
Location : Kraków Kliny-Zacisze
Registration date : 13/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimePon Lut 04, 2008 8:35 pm

No nie temat ale wiesz, mało kto tutaj zagląda więc kogo to obchodzi że temat nie do dyskusji???xD
Powrót do góry Go down
wini

wini


Liczba postów : 194
Location : Kraków
Registration date : 17/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 1:51 am

cyge, bo pilnuje porządku Razz
Powrót do góry Go down
Lupo

Lupo


Liczba postów : 416
Age : 32
Location : Skotniki City !
Registration date : 15/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 8:30 pm

jaki policjant z Ciebie, wcześniej spam o "naszej-klasie" (wystarczy podać tylko imię i nazwisko, a to chyba nie dużo ;/ i nie grożą raczej za to konsekwencje), a teraz będzie wołał Cygę Razz, ale to nie po rodzicach ?Razz, a jak chcą sobie gadać niech gadają, byleby nie spamowali za dużo Razz
Powrót do góry Go down
Amarula

Amarula


Liczba postów : 687
Age : 32
Location : Kraków Kliny-Zacisze
Registration date : 13/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimePią Lut 08, 2008 1:24 am

Spam jest dobry xD

FajnyxD

I se spamłem xD
Powrót do góry Go down
Cyga
Admin
Cyga


Liczba postów : 142
Age : 33
Registration date : 10/09/2007

Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitimePią Mar 28, 2008 2:00 am

jam wyżej napisał:
Aktualny wynik ankiety -> pomysł odrzucony, ale zagłosowało tylko 10 osób. Czekam do minimum 20...

(...)
Czekamy na reszte... geek

Ankieta zamknięta, zbyt mało osób, pomysł przedawniony iii setki innych powodów... dzięki za współprace geek
Powrót do góry Go down
https://2b2007.forumpolish.com
Sponsored content





Nowy pomysł... otwarte forum (?) Empty
PisanieTemat: Re: Nowy pomysł... otwarte forum (?)   Nowy pomysł... otwarte forum (?) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowy pomysł... otwarte forum (?)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wprowadzane/one zmiany na forum
» Witamy na naszym forum!
» Polsko Angielska wersja forum:P

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum klasy 2b IV LO w Krakowie :: Info o forum :: Zmiany na forum...-
Skocz do: